Penta a J&T bohatnú exekúciami aj rodinnými tragédiami

Autor: mikulas novota | 12.4.2012 o 14:11 | (upravené 12.4.2012 o 14:30) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  57x

Mnohé rodiny prišli o domovy, mnohé rodiny to rozvrátilo, mnohým rodinám to zmenilo vzťahy a mnohé rodiny dodnes prežívajú sociálne tragédie len kvôli nespravodlivým exekúciám, chrániacim povinnosť vazalstva v prospech J&T a Penty ako výpalného. Mnohí živnostníci nezarobia v "uhorkovom" lete ani na slanú vodu, ale na "výpalné" pre J&T a Pentu musia odviesť, hoci sú v strate...

Odhaľme rúško "humánnosti" povinného zdravotného poistenia...

Na Slovensku nieje, ani nebolo zdravotnej poisťovne, v ktorej by nemala prsty Penta alebo J&T.
Aj všeobecná nakoniec zobe ich zrno, rovnako ako politici.
Kľúčovým bolo manažérske ovládnutie Všeobecnej zdravotnej poisťovne (jej šéf prišiel z Penty) a tak spolu s Dôverou (ktorú vlastnia) …Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov

Doteraz žiadna vláda nemala odvahu vzoprieť sa súčasnému amorálnemu systému financovania zdravotníctva, ktoré podľa svojich predstáv diktujú lobingové skupiny J&T a Penta.

Naopak, doteraz každá vláda obetovala občanov stať sa pravidelnými zákazníkmi povinného zdravotného poistenia od vládou schválených spoločností, ktoré vlastnili alebo menežovali skupiny J&T alebo Penta.
Na základe korupčne "vylobovaného" zákona o povinnom zdravotnom poistení sa všetci občania stali povinnými vazalmi k týmto skupinám. Uvedené vazalstvo sa vymáha aj prostredníctvom exekúcií či následných rodinných tragédií.

Solidárnosť zdravotného poistenia diskriminuje imuno-progresívnu telovýchovu a tým reálnu ochranu zdravia... Tí sú diskriminovaní, ktorí investujú do svojho zdravia aj inak než zdravotným poistením, aby zodpovednejšie zachovali svoj "požičaný" genóm a imunitu pre budúce generácie prísnejšími návykmi zdravého životného štýlu, aktívnou zdravotnou sebadisciplínou i pohybovou prevenciou, niekedy aj za cenu obetovania lepších pohodlnejších životných podmienok i kariéry, lebo im na skutočnú ochranu zdravia neprispieva nikto. Naopak oni musia prispievať prostredníctvom zdravotného poistenia na imuno-supresívnu "ochranu" aj tomu, kto sa o svoje zdravie nestará.

Aj toto ukrýva "humánnosť" povinných zdravotných odvodov,  ktoré financujú okrem malej časti prospešného zdravotníctva hlavne farma-biznis či prosperitu J&T aj Penty, dokonca bioteror, podvody a genocídu.

Viac na:

Mega-podvod storočia

Zdravotná starostlivosť s rozsahom genocídy.

Čím sú Slováci chorľavejší, tým viac J&T a Penta rastú

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?